Prodej a montáž plynových spotřebičů Praha

Chcete topit plynem? Dosluhuje vám starý plynový kotel? Zařídíme pro vás prodej a montáž plynových spotřebičů v Praze a okolí. Při výběru plynového spotřebiče klademe důraz na kvalitu, která vydrží roky ve skvělé kondici. Zaměřujeme na značky Vaillant a Junkers.plynové spotřebiče

Děláme vše proto, aby pořízení plynového spotřebiče bylo pro vás co nejjednodušší. Víme, že váš čas je drahocenný. Proto posoudíme vaše potřeby a doporučíme zařízení, které vaše nároky ustojí. Následně se postaráme o dodávku, montáž a zprovoznění spotřebiče. Zařídíme i veškeré náležitosti, jako je například revize komínu. Starý a nefunkční spotřebič odvezeme a necháme ekologicky zlikvidovat.

 

MÁM ZÁJEM O PLYNOVÝ SPOTŘEBIČ

Montáží to pro nás nekončí. Na prodávaných plynových spotřebičích provádíme záruční i pozáruční servis. revize, samozřejmě.

Potřebujete podrobnější informace o našich službách v Praze? Chcete vědět aktuální cenovou nabídku? Ujistit se, že i když jste z Prahy, přijedeme právě k vám? Zavolejte nám. Naši šikovní dispečeři vám odpoví na jakoukoliv otázku.

CHCI VĚDĚT VÍC

Kontaktní informace

Jates, s.r.o.
Slovinská 1345/2
Praha-Vršovice
101 00
Česká republika
IČ:
DIČ
+420 272 742 136
GPS:   N 50°4.20183', E 14°27.52897'