Servis plynospotřebičů

Servis a opravy plynových spotřebičů, kotlůNáš tým školených servisních techniků provádí veškeré práce na plynospotřebičích výrobců Vaillant a Junkers.

Uvádění spotřebičů do provozu v souladu s pokyny výrobce a potvrzení záručních listů, které opravňuje zákazníka k uplatnění případných záručních oprav. Zákazník by si měl připravit výchozí revizi komínů (toto neplatí pro tzv. turbo provedení), výchozí revizi elektro, výchozí revizi plynu. Při výměně staršího spotřebiče za nový je vyžadována výchozí revize komínů pro nový spotřebič a potvrzení o montáži od firmy mající oprávnění od ITI Praha k montáži plynových zařízení.

Servisní prohlídky jsou základní podmínkou pro úsporný provoz spotřebiče a provádí se v souladu s doporučením výrobce jednou ročně. Jejich pravidelným prováděním se předchází případným vysokým nákladům na opravy díky včasné identifikaci závady, spotřebič je každoročně seřízen, čímž se snižují náklady na spotřebu plynu a v neposlední řadě se prodlužuje životnost spotřebiče.

Zajišťujeme záruční a pozáruční opravy plynospotřebičů 365 dní v roce včetně víkendů a svátků.

Partnerům s více spotřebiči nabízíme uzavření výhodných servisních smluv.

Kontaktní informace

Jates, s.r.o.
Slovinská 1345/2
Praha-Vršovice
101 00
Česká republika
IČ:
DIČ:
+420 272 742 136
GPS:   N 50°4.20183', E 14°27.52897'